Blogger tarafından desteklenmektedir.

Elidor Yoğun Besleyici Kür - Kakao ve Shea Yağı 💓

by - Ocak 25, 2018


Bugün sizinle denebunu.com'dan gönderilen benim de kullanırken bayıldığım bir şampuanı paylaşacağım; Elidor Yoğun Besleyici Kür - Kakao ve Shea Yağı şampuanı!

Elidor şampuanları çok uzun yıllardır severek kullanıyorum. Bu yeni çıkan seriden de bana en uygun olanı Yoğun Besleyici Kür Kakao Yağı&Shea Yağı olanı. 

Öncelikle kokusu gerçekten tek kelime ile harika! Yazın güneşten, denizden ve boyadan yıpranan saçlarımı kestirdikten sonra bu şampuanı kullanmaya başladım. Yeni yeni kendine gelmeye çalışan saçlarım çok mat ve cansızdı. Bu şampuan içinde bulunan kakao yağı ile saçlarınızı besliyor ve yumuşacık yapıyor. İçerisinde bulunan bir diğer yağ olan shea yağı ise saçtaki nem dengesini ayarlıyor ve saçlarınız canlı ve parlak görünüyor. 

Şampuanı elinize döktüğünüzde de içindeki küçük ışıltıları göreceksiniz. Bu küçük ışıltılar saçınız sağlıklı bir şekilde parlamasını sağlayacak. Saçlarınıza doğal hacim verecek ve kabarmasını engelleyecek. Muhteşem kokusu da aşırı kalıcı. Ben bir şişe bitirdim ve mutlaka tekrar alınacaklar arasında :)


You May Also Like

8 yorum

 1. bu çeşidini hiç görmemiştim yaz aylarında denizde oldukça iyi olur bana da bakayım hemen..

  YanıtlaSil
 2. Merhaba yeni gördum de acaba saç dökülmesine etkisi varmidir

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Üzerinde ve içeriğinde böyle bir bilgi bulunmuyor ama saç dökülmesini engellemek için sarımsak özlü içeriği daha bitkisel olan şampuanları tercih edebilirsiniz.

   Sil
 3. Kokusunun hiç kaldığını söyleyemem daha dün duş aldım ama kokmuyo saçım fön bile çekmememe rağmen

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Malesef çok uzun süre kalıcı değil. Benim kullandığım hiçbir şampuanın kokusu uzun süre kalmıyor zaten saçımda. Şekillendirme işlemi yaptığım için olsa gerek. Kullandığım parfümün kokusu siniyor 😊

   Sil

Instagram