Blogger tarafından desteklenmektedir.

İlham Veren Şarkılar - 3

by - Şubat 26, 2018


Merhabaa ! 
Uzun bir aradan sonra yine burdayım. Malum tatil bitti okullar açıldı ve Düzce'ye geri döndüm. Okula adaptasyon süreci ve tatildeki boş vakitlerin yerinin derslerle fazlaca dolması nedeniyle bloğa pek giremedim. KPSS'nin de yaklaşıyor olmasıyla yoğun bir ders çalışma temposunun içinde buldum kendimi 😓

Bu yoğun süreçte bana ilham veren yeni bir şarkı keşfettim. Önce müziği çok hoşuma gittiği için shazamladığım şarkı, sonradan sözlerini anlayınca bana iyi hissettiren ve her sabah tıklım tıklım otobüste ''dayan Pınar'' diyen bir güç kaynağı oldu 😂

ALİVE-Cellar Kid feat. Camilla Daum 

Şarkıyı dinlemek için buraya tıklayabilirsiniz.  Serinin birincisi ve ikincisi için tıklayabilirsiniz 😊

Umarım siz de beğenirsiniz 🙈🙋🙏

You May Also Like

8 yorum

 1. Güzel şarkı. Beğendim. Teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 2. Güzel şarkılar insanın moralini yüksekere çıkarabiliyor. Bir insanin yapamadığını bir şarkı bir kaç dakika içerisinde yapabiliyor. Bu güzel tavsiyen için çok teşekkür ederim (:

  YanıtlaSil
 3. KPSS sınavınız iyi geçmiştir umarım. Müzik dinlemeyi bende çok severim. İş yerine geçtiğimde ilk yaptığım şey youtube listemi açmak olur genelde.
  Şarkı benim dinlediğim tarzlardan uzak ama müziği hoşuma gitti. Bu tarz müzikler dinlermisiniz bilmiyorum ama aşağıya bir link bırakıyorum eski bir şarkıdır ama harika bir şarkıdır, özellikle sözleri çok güzeldir.
  https://www.youtube.com/watch?v=NtDSJn3eXHc&start_radio=1&list=RDNtDSJn3eXHc

  YanıtlaSil

Instagram