Blogger tarafından desteklenmektedir.

BENRİ-MAKYAJ TEMİZLEME MENDİLİ 💕

by - Eylül 16, 2018


 Merhaba bugün size çok çok çok ekonomik bir üründen bahsedeceğim. kendisi Gratislerde satılan Benri markasının makyaj temizleme mendili. Gratis indiriminde kasa arakası ürünlerden biriydi ve sanırım 2 ya da 3 tl gibi bir fiyatı vardı. Ben de daha önce hiç makyaj temizleme ürünü kullanmadığım için alıp denemek istedim.

Ürünün özelliklerine gelirsek, kokusu çok güzel, ten makyajınızı tek bir mendille temizleyebilirsiniz. Mendiller oldukça ıslak ve cildi rahatsız etmiyor ıslak mendillerde olduğu gibi cildi yakmıyor hassas ciltliyseniz benim gibi rahatsız olmazsınız. Göz makyajını çıkaramıyor. aslında waterproof rimeli çıkaramıyor. Ben akşamları makyajımı temizlerken ten makyajımı bu mendille temizleyip göz makyajımı kirpik uzatma yazısında bahsettiğim yağlarla çıkarıyorum.  

Hem kirpiklerime yağlarla bakım yapmış oluyorum hem de 2-3 tl ye 25 gün yetecek olan (içinde 25 tane var her gün makyaj yaparsanız) bir mendil kullanmış oluyorum 😂 Doların arttığı şu günlerde en uygun fiyatlı makyaj temizleyicisi bile 20-25tl olmuşken çok öğrenci dostu bir paylaşım yapayım dedim 😉 Kendinize iyi bakın görüşmek üzere 😅You May Also Like

5 yorum

 1. Yararlı bilgiler için teşekkürler canım ❤️

  YanıtlaSil
 2. Aynı markanın gözlük temizleme mendilini kullanıyorum ondan da çok memnunum. Gittiğimde makyaj temizleme mendilini de alacağım sanırım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de gözlük temizleme mendiline bakacağım öyle bir ürün olduğunu ilk kez duydum 😄

   Sil
 3. Bende çok memnunum pratik kolay etkili ucuz.Bazen mendili 2ye bölüp kullandıgımda oluyor 25 gün değil 59 güne çıkıyor :D

  YanıtlaSil

Instagram