Blogger tarafından desteklenmektedir.

COLLEZİONE'DAN PARFÜM ALMAK?💓

by - Eylül 19, 2018


Merhaba. daha önce hiç Collezione'den parfüm aldınız mı bilmiyorum ama oldukça uygun fiyatlı parfümleri var ve çok çeşitli. Nasıl kokular seviyorsanız öyle parfümler mevcut. Ben eskiden daha tatlı, şekerli kokuları seviyordum ve annemle alışveriş yaparken annem bana bir parfüm beğendi ve aldık. Parfümü daha hiç koklamamıştım ama anneme güveniyorum o benim neyi sevip neyi sevmeyeceğimi bilir 😂 

Parfümü eve geldiğimizde açtık ve çok beğendim. 3 şişe bitirdim hatta o parfümden. O 100 ml'lik uzun beyaz bir şişede. Şuan ben de şişesi yok, olsaydı onu da gösterirdim. Ben Düzce'de Collezione olmadığı için Kayseri'ye geldiğimde alıp bir dönem kullanıyordum ve gün içinde tazelememe rağmen çabuk bitmedi. Ben parfüm kokusunun azalmasını sevmiyorum gün boyu buram buram kokmak ve herkesin ne güzel kokuyorsun demesine bayılırım. O yüzden ne kadar çok sıktığımı hayal edebilirsiniz. Ama beni rahat rahat 4-5 ay idare etti o 100 ml olan. Adı Fragnancy gibi bişeydi galiba.

Gelelim bu parfüme. Kutusu çok tatlı görünüyor ve ben de artık şekerli kokulardan sıkıldığım için biraz daha çiçeksi bir koku istediğim için testerını deneyip çok beğendim bu parfümü. Kocaman kutunun içinden minicik bir parfümün çıkması üzdü tabi 😃 Ama iki fıs sıkıyorsunuz ve o kadar kalıcı ki 😍 Aşırı sevdim bu parfümü de. 

İki kullandığım parfümde 20 tl'ydi. Bu çiçekli olan beyaz olana göre daha kalıcı olduğu için yine 3-4 ay gider diye düşünüyorum. Eğer sizde benim gibi uygun fiyatlı ve değişik kokular arayışındaysanız bu iki parfüme ve hatta orda bulunan yaklaşık 10 parfüme göz atabilirsiniz :)


You May Also Like

4 yorum

 1. Yasemin kokusunu çok seviyorum, ben de Koton'dan yasemin kokulu bir parfüm aldım geçtiğimiz aylarda. Uygun fiyatlı alternatiflerden güzel kokular çıkınca insan mutlu oluyor:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. evet benim de en sevdiğim koku yasemin :) ona da bakacağım :)

   Sil
 2. bir parfüm hastası olarak bende bir bakayım bu kokulara ... sevgiler.

  YanıtlaSil

Instagram