Blogger tarafından desteklenmektedir.

Pazar Sohbetleri #6

by - Aralık 16, 2018Merhabaa
Pazar sohbetlerine hoşgeldiniz. 
Bu hafta pazartesiden itibaren yoğun da olsa güzel ilerledi. Başarılı bir haftaydı benim için. Pazartesi salı psikiyatri stajım çok iyi geçti ve hocalarım yaptığım hasta sunumlarını çok beğendi o yüzden fazlasıyla mutluyum. Çarşamba ve perşembe günü de halk sağlığı stajım vardı. Anlatmıştım aile ziyaretine gidiyoruz diye. Aileye yapacağım ziyeretler nihayet bitti. Eğitimlerimi tamamladım. Artık sadece staj dosyasını düzenlemek ve okulda yapılacak işler kaldı. 

Zaten 1. dönemin bitmesine 2 hafta kaldı diyebiliriz. Sonrasında final haftası olacak ve go to the Kayseri 😊 Bu süreyi de iyi atlatacağımı düşünüyorum. Yorucu kısmı atlattık çok şükür. İkinci dönem artık tamamen hastanede olacağım. İntern oluyorum :) 

Bu hafta pek fazla dışarı çıkmadım. Okuldan gelince yurtta vakit geçirdim ve dinlenmeye çalıştım. Netflix üyeliği aldık arkadaşımla birlikte ve yeni bir diziye başladım. Birkaç tane film izledim.

The 100 adlı diziye başladım ve çok hızlı ilerledim. Çok sarıyor dizi ve çok sevdim. Netflixte indirme özelliği olduğu için internet olmadığında bile izleyebiliyorsunuz en güzeli 😊 3. sezonda 7. bölümde falanım şuan. Zaten 4 sezon var şuanlık. Kalanını da birkaç gün içinde bitirip ayrıntılı bir yazı yayınlamak istiyorum. 

Awakenings ve Mogli isimli iki film izledim. İkisi de netflixte var. Bu filmlerin de ayrıntılı yazısını yayınlayacağım. Bir de sinemaya gittim bu hafta. Canım çok sinemaya gitmek istiyordu ama vizyondaki filmlerin ne olduğunu bilmeden gittiğim için orada seçtim. hedefim sensin isimli türk filmine gittim. Ata Demirer olduğu için komik olacağını düşünmüştüm ama çok sıradan ve sıkıcı geldi bana. Yani açıkcası sinemaya film izlemek için değil de gitmiş olmak için gitmiş gibi oldum 😊

Son olarak son günlerde dinleyip çok sevdiğim bir şarkıyı paylaşmak istiyorum sizinle; 

benny blanco, Halsey & Khalid – Eastside Bu şarkı bande ''Tamam, geçti, artık her şey daha güzel'' hissi uyandırıyor. 

Bu hafta kendime daha çok zaman ayırdım, kendimle daha çok ilgilendim. o yüzden güzel bir haftaydı. kendimi iyi hissediyorum. 

Haftaya görüşmek üzere 🙋

You May Also Like

12 yorum

 1. Kosusturması bol bir yoğunluk olmuş 😊 Allah kolaylık versin ...

  YanıtlaSil
 2. The 100 ü bir türlü izlemek nasip olmadı bana yaaaa ama methini çok duyuyorum😍
  Şarkı önerilerini çok seviyorum biliyorsun değil mi?❤️Hoopp havada kaptım hemen yine😂

  Yeni haftan çok güzel geçsin umuyorum bolca öpüyorım Pınariko😘🙏🏻

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. mutlaka bir ara başlamalısın the 100 e 😍 sende bana önersene koyu bir netflixci olarak 😂 teşekkür ediyorum öpüyorum canım 😘🙏🏻

   Sil
 3. gelecek hafta geçmiş haftandan daha güzel olsun :)

  YanıtlaSil
 4. Üniversite yıllarımda günlük tutuyordum
  Yazdıklarımı şimdi bile açıp okuyorum arada
  Seni okurken o günlere gittim
  İnsan yaşarken kıymetini bilemiyor
  ,Yaşadığımız her gün çok özel ve kıymetli
  hele de üniversite yılları çok güzel aradan 20 yıl geçince sen de gülerek özlemle hatırlayacaksın eminim
  sevgiler sana başarılar diliyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. zaman gerçekten çok hızlı geçiyor. bunu en çok haftalık günlük yazarken anlıyorum. daha az önce pazartesiydi ne ara pazar olmuş diyorum içimden. şimdi bana hep bu yaşlarımda kalacakmşım gibi geliyor insan içinde bulunduğu zamanın kıymetini bilemiyor ama o günler geldiğinde ben de özleyeceğime eminim 😊

   Sil
 5. geliyoooor geliyooooor intern ümüz geliyoooooor :)

  YanıtlaSil
 6. Ne mutlu sanabende kendime daha çok zaman ayırabileceğim bir hafta olsun istiyorum bu haftayı....

  YanıtlaSil

Instagram