Blogger tarafından desteklenmektedir.

L'OREAL ŞEKER PEELİNGİ - DETOKS MASKESİ💗

by - Mart 09, 2019


Merhabaaa!

Sonunda denemek için can attığım, indirim kovaladığım ürünleri alabildim ve yaklaşık 4 haftadır deniyorum. İlk çıktıklarında o kadar pahalı değillerdi ama alma fırsatım olmadı. Sonradan doların artmasıyla birlikte fiyatı 50 tl olunca da ''Pınar indirim bekle'' diyip kendimi durdurdum. Sevgililer günü indiriminde gratisten %50 indirimle aldım.

Cilt bakımına artık dikkat etmek istediğim için ve gözenek problemim iyice gözüme batmaya başladığı için, bu işe bir el atmalıyım dedim. Bundan önce yine lorealin kırmızı peeling jelini kullanıyordum biliyorsunuz. Onu anlattığım yazım burada.

Öncelikle şeker peelingini duştan sonra açılmış ve yumuşamış gözeneklerimin içini temizlemek için kullanıyorum. Bendeki kivili olanı. Kokusu aşırı tatlı. Gerçekten içinde pütür pütür şekerler var. Nazik hareketlerle yaklaşık 2-3 dk boyunca yüzümün her yerine uyguluyorum. Sonra duruluyorum ve bebeksi pürüzsüzlük. Gerçekten yumuşacık yapıyor. Siyah noktalarımda ve büyük gözeneklerimde gözle görülür fark var gerçekten.

Detoks maskesini de temizlenmiş gözeneklerimi sıkılaştırmak için kullanıyorum. Yaklaşık 10 dk içinde kuruyor ve ılık suyla temizliyorum. Kokusu biraz kötü ama içindekilerden kaynaklanıyor. En son yüzüme buz gibi soğuk su çarpıyorum gözeneklerim kapansın diye. Biliyorsunuz VS mankenlerinin güzellik sırları arasında yüzünde buz gezdirmek gibi değişik şeyler var, hiç denemedim ama şimdilik soğuk su iyi 😂

Sonrasında tonikle yüzümü silip, nemlendiricimi sürüyorum ve missss. Bebek gibi bir cilt. Bende bir sivilce problemi falan yapmadı. Normalde cildim hassastır ama bir sorun yaşamadım. Kocaman kutuyu alıp sorun yaşarım, kullanamam diye düşünüyorsanız tek kullanımlık minik paketleri bulunuyor. Onlardan alıp deneyebilirsiniz.

Bunlar bittiğinde serinin diğer ürünlerini deneyeceğim 💗😉

You May Also Like

0 yorum

Instagram